Rejestracja na szkolenie zakończona

Szkolenie

Jak przygotować dobry wniosek z NCNu?

Termin:
06.04.2018 godz. 9:00 - 13:00
Koszt:
BEZPŁATNE
Limit miejsc:
60

Warsztaty dla naukowców z Politechniki Krakowskiej zainteresowanych aplikowaniem o grant Narodowego Centrum Nauki. Podczas spotkania zostanie przedstawiona cała oferta Narodowego Centrum Nauki, w szczególności ze zmienionymi zasadami konkursu MINIATURA 2, do którego nabór otwiera się w kwietniu. Konkurs jest przeznaczony dla naukowców, którzy do tej pory nie otrzymali wsparcia z NCNu.

 

Podczas warsztatów zostaną omówione najważniejsze elementy wniosków składanych do NCNu, tryb oceny, zasady realizacji projektów itp. Szkolenie poprowadzi Pani dr Marta Buchalska, która jest koordynatorem dyscyplin w dziale Nauk Ścisłych i Technicznych Narodowego Centrum Nauki oraz Pani Magdalena Dobrzańska-Bzowska i Pani Aleksandra Pietraszek z Działu Obsługi Wniosków NCNu.

 

Podczas spotkania będzie możliwość uzyskania odpowiedzi na pytania związane z przygotowaniem, realizacją projektu, jak również w zakresie innych projektów finansowanych przez NCN.

 

Istnieje możliwość wczesniejszego przesłania pytań do prelegentów! Pytania proszę przesyłać na adres e-mail: sliwinska@transfer.edu.pl

 
  • G Sala konferencyjna GIL, Politechnika Krakowska, ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących szkolenia prosimy o kontakt:

Organizator

Śliwińska Irena

tel.: +48 12 628 25 88
Rejestracja na szkolenie zakończona
Poleć znajomym: