EIT Digital jako przykład na szybki rozwój i budowę silnej cyfrowej Europy - webinar

2021-12-06 07:59:15
Biuro NCBR w Brukseli - Business & Science Poland wspólnie EIT Digital, mają przyjemność zaprosić na spotkanie online, które odbędzie się w czwartek 15 grudnia 2021 r. w godz.10:00 – 12.00.

EIT Digital jako przykład na szybki rozwój i budowę silnej cyfrowej Europy

WEBINAR

15  grudnia 2021 r., 10:00 – 12:00

Biuro NCBR w Brukseli - Business & Science Poland wspólnie  EIT Digital, mają przyjemność zaprosić na spotkanie online, które odbędzie się w czwartek 15 grudnia 2021 r. w godz.10:00 – 12.00.

Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT) stanowi obecnie podstawę dla rozwoju innowacji w Europie, w tym dla  przyszłości  technologii cyfrowych, napędzanych talentami i przedsiębiorczością. Wspiera również ogólnoeuropejskie ekosystemy innowacji nie tylko wśród europejskich małych i średnich przedsiębiorstw i start-upów, ale również angażuje duże firmy integrując te podmioty z uniwersytetami,  instytutami badawczymi i jednostkami  naukowymi,  w których  studenci, naukowcy, inżynierowie, twórcy biznesu i inwestorzy zajmują się technologiami oraz rozwojem talentów i kapitału przedsiębiorczości cyfrowej w ramach Wspólnoty Wiedzy i Innowacji EIT Digital.

EIT Digital buduje również nową generację rozwiązań cyfrowych, cyfrowych usług i  produktów oraz tworzy cyfrowe talenty w zakresie przedsiębiorczości.  Pomaga również  biznesowi i przedsiębiorcom poprzez oferowanie im  wsparcia  w zakresie technologii cyfrowych, rozwoju potencjału i współpracy.

Celem  webinarium  jest pokazanie szans i możliwości, które oferuje EIT Digital dla szybko rozwijających się polskich firm technologicznych, możliwości nawiązania współpracy z przedstawicielami  ze świata nauki w obszarze transferu technologii, programów akceleracyjnych i programów grantowych oferowanych przez EIT Digital oraz przez program Horyzont Europa ( Klaster 4 - Technologie cyfrowe, przemysł i przestrzeń kosmiczna, Europejska Rada ds. Innowacji).

Na koniec spotkania przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi z prelegentami.

Rejestracja: tutaj

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: marta.krutel@ncbr.gov.pl

Zapraszamy wszystkich przedstawicieli świata edukacji, nauki i biznesu do udziału w wydarzeniu!

Biuro NCBR w Brukseli – Business & Science Poland

Pobierz: