Konferencja: 20 lat Polski w Programach Ramowych Badań i Innowacji UE. Horyzont 2020 – nowe otwarcie

2018-05-25 08:01:46

20 lat Polski w Programach Ramowych Badań i Innowacji UE.
Horyzont 2020 – nowe otwarcie

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego mają przyjemność zaprosić Państwa na Konferencję „20 lat Polski w Programach Ramowych Badań i Innowacji UE. Horyzont 2020 – nowe otwarcie”. Konferencja odbędzie się w dniu 7 czerwca 2018 r. w Warszawie. Adresowana jest do przedstawicieli uczelni, instytucji naukowych, przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych oraz administracji publicznej. W czasie konferencji podsumujemy dotychczasowe uczestnictwo Polski w Programach Ramowych UE w ostatnich 20 latach. Jednak głównym celem wydarzenia jest strategiczna dyskusja, jak wykorzystać nowe możliwości dla zwiększenia uczestnictwa Polski w Horyzoncie 2020 w latach 2018-2020, a także, jak przygotować się do aktywnego udziału w 9. Programie Ramowym UE. Konferencji towarzyszyć będzie Gala wręczenia Nagród Kryształowej Brukselki 2018, przyznawanych za wybitne osiągnięcia w programach ramowych UE na przestrzeni ostatnich 20 lat.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ORAZ REJESTRACJA