PoliSSH perspective on Horizon Europe - zaproszenie na spotkanie - nauki społeczne i humanistyczne

2019-11-15 10:13:48
Serdecznie zapraszamy na konferencję dotyczącą programu HORYZONT EUROPA

Biuro Promocji Nauki PolSCA PAN w Brukseli oraz Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE mają przyjemność zaprosić na wydarzenie PoliSSH perspective on Horizon Europe, które odbędzie się 27 listopada w Pałacu Staszica w Warszawie.

Główne przemówienie wygłosi Pan Harald Hartung, Head of Unit Działu „Sprawiedliwe społeczeństwa i dziedzictwo kulturowe” w Komisji Europejskiej (DG ds. Badań Naukowych i Innowacji).

Wydarzenie skierowane jest głównie do władz Polskiej Akademii Nauk, dyrekcji jej instytutów, przedstawicieli innych instytucji naukowych, badaczy i kierowników projektów bezpośrednio zaangażowanych w budowę konsorcjów, uczestniczących w konkursach i odpowiedzialnych za realizację projektu.

Głównym celem konferencji jest wsparcie udziału naukowców z dziedzin nauk społecznych i humanistycznych w programach ramowych UE, zwłaszcza w kolejnym programie Horyzont Europa. Ma ona na celu podniesienie świadomości na temat możliwości oferowanych przez programy UE, a także pokazanie „historii sukcesu” beneficjentów, nie tylko z Polski, ale także z innych krajów europejskich.

Gdzie: Polska Akademia Nauk, Pałac Staszica, Nowy Świat 72, Warszawa
Kiedy: środa, 27 listopada 2019 r., godz. 9:00 – 17:00
Rejestracja: https://forms.gle/EcnuMT9DqvS52H2g8

Strona wydarzenia: https://polisshpolsca.pan.pl/

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja. Termin rejestracji upływa 21 listopada 2019 r.

Językiem wydarzenia jest język angielski.

Poleć znajomym:
 
 

Zobacz również