Polsko-Fińskie Forum Innowacyjności ”Research and Innovation: a Powerful Tool for Company Growth”

2016-04-28 10:16:40
Wydarzenie skierowane jest do jednostek działających w sektorach: chemicznym, farmaceutycznym, life science, energetycznym, zielonych technologii, bio-ekonomii, clean-tech oraz zarządzania odpadami

Ministerstwo Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej, VTT Technical Research Centre of Finland oraz The Federation of Finnish Enterprises zapraszają na Polsko-Fińskie Forum Innowacyjności, które odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2016 r. w Helsinkach.

Wydarzenie to stanowi platformę wymiany opinii na temat roli badań i innowacyjnych rozwiązań w rozwoju przedsiębiorstw oraz zwiększeniu ich konkurencyjności na rynkach międzynarodowych.

Forum zorganizowano z myślą o firmach z sektora chemicznego, farmaceutycznego, life science, energetycznego, zielonych technologii, bio-ekonomii, clean-tech, zarządzania odpadami, a także przedstawicieli instytutów naukowych, organizacji publicznych i samorządowych, zajmujących się innowacyjnością w Polsce i w Finlandii.

Uczestnicy będą mieli także okazję bliżej zapoznać się z działalnością badawczo-rozwojową Fińskiego Instytutu Wysokich Technologii VTT, działalnością finskiej agencji ds innowacyjności TEKES, a także z fińskim systemem wspierania przedsiębiorstw w sferze innowacyjności. Mamy też nadzieję, iż obecność polskich i fińskich firm oraz przedstawicieli samorządu gospodarczego zaowocuje kontaktami biznesowymi.

 

PROGRAM oraz FORMULARZ REJESTRACYJNY znajdują sie na stronie: www.een.org.pl

Tagi: een
Poleć znajomym:
 
 

Zobacz również