Wywiad z Profesor Agnieszką Zalewską Przewodniczącą Rady Organizacji Badań Jądrowych CERN

Ekskluzywny wywiad z panią Profesor przeprowadzono w ramach VI konferencji z cyklu Kobiety w Nauce i Biznesie "Mierząc ponad horyzont", która odbyła się na Politechnice Krakowskiej 24 marca 2014r.

Profesor Agnieszka Zalewska zdradza własny przepis na sukces w życiu zawodowym i prywatnym. Przywołuje ważne momenty swojego życia, które zaważyły na całej jej karierze i pozwoliły dotrzeć do miejsca, w którym obecnie się znajduje. Kreśli krótki opis obecnego CERNu i jej zadań wykonywanych w charakterze Przewodniczącej Rady CERN.

Nagranie wykonano: 22.03.2014r.
Montaż i realizacja: MotionFX.pl Marcin Pazdur, Marcin Tybur.
Wywiad przeprowadził: Dawid Gacek

 

STYPENDIA DOKTORANCKIE DOSTĘPNE W CERNie

Europejska Organizacja Badań Jądrowych CERN nie jest instytucją niedostępną dla "zwykłych śmiertelników". Obecnie istnieje możliwość ubiegania się o stypendium Doctoral Student Programme na 3-36 miesięcy. Stypendium jest przeznaczone dla osób specjalizujących się w takich dziedzinach jak: fizyka stosowana, inżynieria czy komputerologia (Applied Physics, Engineering or Computing), uwaga - z wyłączeniem studentów specjalizujących się teoretyczną i eksperymentalną fizyką cząstek elementarnych.

Szczegóły: http://jobs.web.cern.ch/join-us/doctoral-student-programme
Termin nadsyłania zgłoszeń: 06 maja 2014r.

Zachęcamy do udziału!

Poleć znajomym: