DEMO DAY innowacji 4.0

2023-02-03 16:22:31
W imieniu Centrów Transferu Technologii pięciu krakowskich uczelni zapraszamy na wspólne wydarzenie umożliwiające bezpośrednią rozmowę z twórcami wynalazków rozwijanych w ramach projektu Inkubator Innowacyjności 4.0

Technologie pięciu krakowskich uczelni w jednym miejscu!

Termin: 9 marca 2023r., godz. 10.00

Miejsce wydarzenia: Auditorium Maximum, ul. Krupnicza 33, 31-123 Kraków

 


Centra Transferu Technologii pięciu krakowskich uczelni: Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Rolniczego po raz drugi zapraszają na wspólne wydarzenie umożliwiające bezpośrednią rozmowę z twórcami wynalazków rozwijanych w ramach projektu współfinansowanego przez Ministerstwa Edukacji i Nauki z programu Inkubator Innowacyjności 4.0.

Tematyka technologii jest bardzo zróżnicowana: od nowych urządzeń poprzez materiały, żywność funkcjonalną oraz ochronę środowiska naturalnego, aż po nowe terapie i leki. Łączy je to, że wszystkie mają szansę stać się dostępnymi na rynku produktami lub usługami, które odpowiadają na ważne potrzeby i wyzwania.

Wykład inauguracyjny wygłosi prof. dr hab. Witold  Orłowski, profesor nauk ekonomicznych, profesor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i Akademii Vistula w Warszawie, główny doradca ekonomiczny PwC Polska.  W przeszłości szef zespołu doradców ekonomicznych prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP i Rady Gospodarczej Rządu, przewodniczący Rady Powierniczej Muzeum Narodowego w Warszawie, Specjalny Doradca Komisji Europejskiej.  Wykładał na licznych uczelniach w Polsce i za granicą.  Autor 15 książek i 200 publikacji naukowych, popularny komentator ekonomiczny i felietonista głównych polskich gazet.

W trakcie wydarzenia będzie również możliwość skorzystania z indywidualnych, bezpłatnych  konsultacji z rzecznikami patentowymi z Okręgu Małopolskiego Polskiej Izby Rzeczników Patentowych, doradcami podatkowymi z Krajowej Izby Doradców Podatkowych, którzy podpowiedzą jak skorzystać z ulg podatkowych na działalność B+R.

Firmy szukające odpowiednich funduszy na dofinansowanie innowacyjnych rozwiązań i współpracę sektora nauki z przedsiębiorstwami będą mogły porozmawiać z ekspertami sieci Enterprise Europe Network lub Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Południowo-Wschodnia działających na codzień w Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej.


Rejestracja na wydarzenie w dwóch krokach:


KROK 1. Skorzystaj z zakładki ZGŁOŚ UCZESTNICTWO
Uwaga! Rejestracja jest osobowa. Jeśli z jednej firmy w wydarzeniu będzie chciało uczestniczyć więcej osób, każda osoba rejestruje się na wydarzenie indywidualnie.

KROK 2. W celu umówienia się na indywidualne spotkanie z zespołami badawczymi:

1. Zapoznaj się z wybraną technologią w BAZIE INNOWACJI

2. Skorzystaj z linku UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE W SPRAWIE INNOWACJI zamieszczonego pod opisem technologii w celu rezerwacji godziny spotkania.
Uwaga! Każda oferta ma indywidulany link do umawiania spotkań. Jeśli w jednym spotkaniu z zespołem badawczym będzie uczestniczyć kilka osób z jednej firmy, wystarczy rezerwacja terminu przez jedną osobę.

Kontakt:

mgr inż. Dominika

mgr inż. Dominika Krassowska

tel.: tel.: +48 12 628 26 57
Zobacz opis
mgr inż. Marlena

mgr inż. Marlena Marek

tel.: +48 12 628 26 81
Zobacz opis
mgr inż. Joanna

mgr inż. Joanna Szypułka

tel.: +48 12 628 26 81
Zobacz opis
Poleć znajomym:
 
 

Zobacz również

 • Wynalazki PK w konkursie „Eureka! DGP”

  15.02.2016
  Dwa innowacyjne rozwiązania naukowców z Politechniki Krakowskie biorą udział w trzeciej edycji konkursu promującego polską naukę pt. „Eureka! DGP - Odkrywamy polskie wynalazki”. więcej
 • W połowie drogi do sukcesu

  15.03.2018
  8 marca odbyło się „półmetkowe” spotkanie osób zaangażowanych w realizację projektu, podczas którego zaprezentowano realizację zadań, a kierownicy projektów konkursowych TRL+, przedstawiali stan zaawansowania swoich prac przedwdrożeniowych. więcej
 • Partnerstwo dla Innowacji - podsumowanie wydarzenia

  17.01.2019
  Nowe sposoby otrzymywania leków, biodegradowalne kompozyty, antybakteryjne barwniki tkanin, panele kuloodporne - to tylko kilka z rozwiązań zaprezentowanych partnerom biznesowym podczas konferencji „Partnerstwo dla Innowacji” więcej
Kwiecień 2024
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Fundusze strukturalne dla PK
Science to Business